Кондиціонер для волосся з олією Чорних Оливок, Dabur Vatika Conditiner, Black Olive 200 ml
Мульти-вітамінний комплекс Dabur Vatika Black Olive з Маслом Маслін (Чорних Оливок) Хній і Мигдалем, надасть красу і життя вашому волоссю, зробить його гладким і шовковистим, запобігає випаданню волосся, зміцнює. Олія Маслін і Мигдальне масло разом з Хною проникають у стрижень волосся, глибоко зволожуючи і, при цьому, не робить їх жирними. Цей комплекс зробить ваше волосся слухняним, блискучим і красивим.
Природні компоненти бальзаму Ватика подарують здоров'я та силу Вашим локонам!
Оливкова олія допомагає припинити лущення шкіри, вирішує проблему лупи та випадання волосся. Багатий склад олії допомагає Вам стати володаркою пишної зачіски і повністю позбутися кінчиків, що січуться.
З давніх-давен натуральна Хна славилася своїми корисними властивостями. Вона має протимікробні та протигрибкові властивості, здатна загоїти невеликі подразнення та запалення на шкірі голови, позбутися лупи. Сприяє швидкому зростанню волосся, відновлює його від механічних та хімічних пошкоджень. Маючи неперевершені цілющі властивості, хна дарує Вашим локонам красу і здоров'я, роблячи їх міцними і пружними. А ще вона підвищує кровообіг у шкірі голови та дарує місцевий імунітет.
Олію солодкого Мигдалю використовують для посилення блиску волосся і підвищення їх еластичності. Воно гіпоалергенне, не викликає подразнень, підходить для всіх типів шкіри. Властивості мигдального горіха допомагають Вашим локонам набути блиску та еластичності, робить їх міцними та запобігає випаданню.
Тепер Ви легко впораєтеся з процедурою розчісування, забудете про сплутані та неслухняні пасма.
Активні речовини в складі кондиціонера Vatika допоможуть наповнити Ваше волосся здоров'ям і силою, подарують їм особливе сяйво і блиск. Ваша зачіска стане Вашою гордістю, а не предметом турботи. Ніжна структура шампуню та його тонкий аромат подарують особливу насолоду при використанні цього засобу.
Рекомендується для нормального волосся, дарує їм харчування та захист від несприятливих факторів.
Має запах хвойно-м'ятний.
Склад :
Олія Мигдалю, олія Чорних Оливок, екстракт Хни, Aqua, Cetearyl alcohol, Isopropyl myristate, Silicon Oil, Behentrimonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Glycol Disterate, Glycerine, Perfume, Polyquaternium 3 200.
Виробник : Vatika Dabur
Країна : ОАЕ
Об'єм : 200 мл
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТРАНСПОРТНИМ ПЕРЕВЕЗНИКОМ:
- Нова Пошта,
- Укрпошта,
Увага!
Якщо ви оплачуєте замовлення післяплатою, оплата здійснюється за рахунок одержувача.
Докладніше про варіанти оплати дивіться нижче, у розділі оплата.
При замовленні від 2000 грн доставка Укрпоштою – безкоштовна!
При замовленні від 2000 грн доставка Новою Поштою – безкоштовна!
НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ
Укрпошта – сума замовлення від 300 грн.
Нова пошта – сума замовлення від 300 грн